Kedves Látogató! A honlapon a felhasználói élmény fokozásának érdekében sütiket alkalmazunk.
Kérdése van? (+36) 70-325-3001
Mit mond a tudomány az emberi kapcsolatokról, és miért értettél félre (szinte) mindent USA TODAY BESTSELLER Meg lehet ítélni egy könyvet a borítója alapján? A bajban ismerszik meg az igazi barát? Mindent legyőz a szerelem? PUBLISHERS WEEKLY BESTSELLER Jóban lenni másokkal...
Mit mond a tudomány az emberi kapcsolatokról, és miért értettél félre (szinte) mindent
USA TODAY BESTSELLER
Meg lehet ítélni egy könyvet a borítója alapján?A bajban ismerszik meg az igazi barát?Mindent legyőz a szerelem?
PUBLISHERS WEEKLY BESTSELLERJóban lenni másokkal című könyvében Eric Barker vénséges alaptételeknek esik neki a tudomány eszközeivel, hogy felmutassa a közkeletű bölcsességeken túlmutató igazságot. Lenyűgöző anekdotákkal és humorral szemlélteti, mik a túsztárgyalások és a házastársi viták közös vonásai, elmondja, hogyan hantázott végig egy húsz éven át tartó profi focikarriert egy feketeöves szélhámos, és miért van jó esély arra, hogy akinek szöges ellentétben áll a véleménye a miénkkel, abból közeli, bizalmas barátunk lesz.
Két nélkülözhetetlen dolog ahhoz, hogy barátokat szerezzünk. Mitől lobbanunk szerelemre, mitől éled újra a szerelem, és mitől marad fent? (A boldog házasságra nincs bolondbiztos recept, de ez már majdnem az.)Hogyan vegyük rá a partnerünket etikus módon és hatékonyan arra, hogy megváltozzon?A közösségi média képes konkrétan javítani az emberi kapcsolatokon.Mi a magány ellenszere? Amit általában ellenszerként állítanak be, miért nem működik?
Eric Barker előző könyve, a Ha rossz ajtón kopogtatsz világszerte több mint félmillió példányban kelt el, és több mint húsz nyelvre fordították le. Keresett előadó, szerepelt az MIT, az Aspen Ideas Festival, a Google, a CENTCOM és az Olympic Training Center rendezvényein. Barker heti hírlevelére több mint ötszázezren iratkoztak fel. Munkásságát a többek közt a New York Timesban, az Atlanticban és a Financial Timesban is szemlézték.